Belediye İş İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023 ve Kadrosuz Memur İşçi İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 ve 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı haberlerini yakından takip ediyor fakat, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ büyükşehir belediyesi personel alımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı – İş Başvurusu

Türkiye içerisinde bulunan çeşitli büyükşehir belediyeleri, yılın belirli zamanlarında bünyelerinde oluşmuş olan işçi ve personel açıklarını kapatmak adına halk ile boş pozisyonların bir listesini paylaşarak adayların başvuru yapabileceğini duyururlar. Bu anlamda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılında da açılmış ve geniş meslek grupları ile adayların başvurusunu beklemektedir.

Devlete bağlı olarak çalışmak, sizlere öncelikle düzenli çalışma saatleri ve bunun yanında zamanında ve devamlı bir gelir getirisi sunar. Bunların yanında AGİ hakkı, sağlık hakları, ücretli izin hakları, yıllık ve haftalık izin hakları, ihbarlı tazminat hakkı, kıdemli tazminat hakkı ve sigortalı olarak çalışma hakkı sunar.

Her büyükşehir belediyesi genel anlamda farklı meslek gruplarından alımlar yapmaktadır. Bununla birlikte bilinmesi gereken en önemli durum ise, her bir meslek grubu için belirlenmiş olan farklı şartlar olacağıdır. Bu şartları sağlamanız dahilinde başvuru yapabilseniz de geniş aday havuzundan seçilmek için deneyimlerinizden ve eğitimlerinizden de bahsedebilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi işe alım yaparken istenen şartlar, meslek grubuna özel olarak belirlenmiştir. Bu anlamda daha vasıflı işçi arayan alanlar için gerekli eğitimlerin tamamlanması, diploma, sertifika veya belge istenebilir. Bununla birlikte aynı zamanda KPSS sınavından geçerli bir not da şart koşulabilir.

Özellikle zabıta ve bekçi gibi alanlar için ise devletin bu meslekler için özel olarak uyarladığı sınavlardan geçerli not aranacaktır. Buna göre farklı ve yalnızca işçi sınıfına giren meslekler için ise, genel anlamda beklenebilecek ve klasik şartlar sunulmaktadır. Bu şartlar ise, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olmak, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden men edilmemiş olmak olarak sıralanabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları 2023

Şartları sağladığınız takdirde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi duyuruları içerisinde belirtilen her türlü alana başvuru yapabilirsiniz. Ancak bilinmesi gereken en önemli durum her alanın belirli bir kontenjan sayısı olduğudur. Buna göre en nitelikli ve deneyimli adayların bu aday havuzundan seçileceğini de bilmeniz gerekir.

Tekirdağ Belediyesi işe alım için 2023 yılında bu alanları sunmuştur;

 • Cankurtaran
 • Memur
 • İşçi
 • Arşivci
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Çalışanı
 • Şoför

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Tekirdağ Belediyesi’nde işe girmek için başvurular, hem internet üzerinden doldurulan bir form ile hem de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Binasına gidilerek yapılan başvurularla kabul edilebilmektedir. Bu anlamda mutlaka başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekecektir.

Yanınızda bulunması gereken belgeler ise, T.C. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı, iki adet biyometrik fotoğraf, sağlık belgesi, erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge, gerekli ise diploma ve yine iş alanı için gerekli olması halinde uygun sınıftan sürücü belgesi olacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Belediye İlanları
Adana Büyükşehir Belediyesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Aydın Büyükşehir Belediyesi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
Denizli Büyükşehir Belediyesi
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
Hatay Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İzmir Büyükşehir Belediyesi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Konya Büyükşehir Belediyesi
 Manisa Büyükşehir Belediyesi
 mardin Büyükşehir Belediyesi
 Mersin Büyükşehir Belediyesi
 Muğla Büyükşehir Belediyesi
 Ordu Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi
 Samsun Büyükşehir Belediyesi
 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
 Trabzon Büyükşehir Belediyesi
 Sakarya Büyükşehir Belediyesi

www.PersonelAlimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu