Belediye İş İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2023! İşçi İlanları

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına 2023 yılında da devam ediyor. KPSS’siz Memur, İşçi, Personel alımları için duyurular yayınlayan Belediye insan kaynakları, belediye bünyesinde birçok iş pozisyonu bulundurmaktadır. Personel maaşlarından çalışma şartlarına kadar tüm detaylar sayfamızda!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2023 yılının geri kalanında da yapılmaya devam ediyor. Memur, işçi ve Personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak için sitemizde yer alan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu‘nu doldurarak, tercih ettiğiniz iş pozisyonları için müracaatta bulunabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarını yakından takip ediyor fakat, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır?” Gibi soruların yanı sıra, personel alımı yapılan pozisyonlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve iş başvurusu süreci ile ilgili tüm detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ büyükşehir belediyesi personel alımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel İlanı- İş Başvurusu

Türkiye’deki çeşitli büyükşehir belediyeleri, belirli dönemlerde işçi ve personel açıklarını kapatmak için halka boş pozisyonların bir listesini duyurarak başvuruları kabul ederler. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi de 2023 yılında personel alımı yapacak ve çeşitli meslek gruplarına yönelik başvuruları bekliyor.

Devlete bağlı olarak çalışmak, düzenli iş saatleri ve istikrarlı bir gelir gibi avantajlar sunar. Bunun yanında AGİ, sağlık hizmetleri, ücretli izinler, yıllık ve haftalık izinler, ihbarlı tazminat, kıdem tazminatı ve sigortalı çalışma gibi haklar sunar.

Her büyükşehir belediyesi farklı meslek gruplarından alımlar yapar ve her bir meslek grubu için farklı şartlar belirlenir. Başvurunuzu yapabilmeniz için belirlenmiş olan şartları karşılamanız gerekir, ancak deneyim ve eğitimlerinizle geniş aday havuzundan sıyrılmak için bahsedebilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2023

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi işe alım yaparken istenen şartlar, meslek grubuna özel olarak belirlenmiştir. Bu anlamda daha vasıflı işçi arayan alanlar için gerekli eğitimlerin tamamlanması, diploma, sertifika veya belge istenebilir. Bununla birlikte aynı zamanda KPSS sınavından geçerli bir not da şart koşulabilir.

Özellikle zabıta ve bekçi gibi alanlar için ise devletin bu meslekler için özel olarak uyarladığı sınavlardan geçerli not aranacaktır. Buna göre farklı ve yalnızca işçi sınıfına giren meslekler için ise, genel anlamda beklenebilecek ve klasik şartlar sunulmaktadır. Bu şartlar ise, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilkokul mezunu olmak, sabıka kaydının bulunmaması ve kamu hizmetlerinden men edilmemiş olmak olarak sıralanabilir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanları 2023

Şartları sağladığınız takdirde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi duyuruları içerisinde belirtilen her türlü alana başvuru yapabilirsiniz. Ancak bilinmesi gereken en önemli durum her alanın belirli bir kontenjan sayısı olduğudur. Buna göre en nitelikli ve deneyimli adayların bu aday havuzundan seçileceğini de bilmeniz gerekir.

Tekirdağ Belediyesi işe alım için 2023 yılında bu alanları sunmuştur;

 • Cankurtaran
 • Memur
 • İşçi
 • Arşivci
 • Zabıta
 • Bekçi
 • Park ve Bahçe Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Büro Çalışanı
 • Şoför

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Tekirdağ Belediyesi’nde işe girmek için başvurular, hem internet üzerinden doldurulan bir form ile hem de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Binasına gidilerek yapılan başvurularla kabul edilebilmektedir. Bu anlamda mutlaka başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız gerekecektir.

Yanınızda bulunması gereken belgeler ise, T.C. Kimlik kartı veya nüfus cüzdanı, iki adet biyometrik fotoğraf, sağlık belgesi, erkek adaylar için askerliğin tamamlandığına dair belge, gerekli ise diploma ve yine iş alanı için gerekli olması halinde uygun sınıftan sürücü belgesi olacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımlarına ayırdığımız yazımızın sonlarına gelirken, memur alımlarından işçi ilanlarına, personel alımı yapılan iş pozisyonlarından iş başvurusu sürecine kadar detaylı bir rehber hazırlamaya çalıştık. Sitemizde yer alan tüm belediye ilanlarına Belediye Personel Alımları sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi, ülkemizdeki tüm büyükşehir belediyelerinin yayınlamış olduğu duyurulara aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Personelalimi.web.tr

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona Personelalimi.web.tr ile giriş yaptık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu