Evkur Satış Danışmanı İş İlanları! Part Time ve Tam Zamanlı Çalışma Şansı

Evkur Satış Danışmanı İş İlanları
Evkur Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Evkur Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Evkur insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Evkur 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Evkur Satış Danışmanı İş İlanları

Evkur Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Evkur Satış Danışmanı İş İlanları

Evkur Satış Danışmanı iş ilanları sayfamızda yayınlandı! İnsan kaynaklarının düzenli olarak güncellediği iş ilanlarını inceleyerek, hayalinizdeki işe ulaşabilirsiniz! Evkur eleman maaşları hakkındaki en doğru bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

Evkur, çeşitli sayfalar üzerinden işe alacağı personeller için iş ilanları yayınlamaktadır. Ülkemizdeki en büyük mağaza zincirine sahip olan bir firmada dilerseniz sizler de çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Evkur’da Çalışmak İçin Aranan Özellikler

Evkur Mağazaları İş İlanları

Evkur Mağazaları İş Başvuru Şartları

Evkur İş başvurusu yapmak ve Evkur satış danışmanı olmak istiyorsanız, aşağıda belirtilen şartları yerine getirmeniz gerekiyor:

-En az lise mezunu olmak,

-Mağazacılık konusunda en az 1 yıl çalışmış olmak,

-Kişisel bakımına dikkat etmek,

Çalışma şartları konusunda kendine güvenmek,

-Güler yüzlü, kendine güvenen ve müşteri ilişkilerine her zaman önem vermek,

-Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen,

-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

Eğer belirtilen bu şartları sağlıyorsanız, İş başvurusu formu doldurabilirsiniz. CV’nizin diğer CV’lerden daha ön planda olmasını istiyorsanız, mutlaka fotoğraf kullanmaya özen göstermelisiniz. İnsan kaynakları üzerinden Evkur’da çalışmak için gereken şartları ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Evkur Personel Ücretleri

Evkur eleman alımı konusunda araştırma yapıyorsanız, mutlaka maaş konusuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Evkur’un günlük olarak çalışma süresi 7,5 saattir. Molalarla beraber personellerin çalışma süresi 8,5 saati bulmaktadır. Evkur’un maaşları asgari ücretin yüzde 10’u olarak ifade edilmektedir. Bununla beraber prim ve yemekte verilmektedir. Belirtilen ciroya ulaşıldığı zaman personeller ödüllendirilmektedir.

Kariyer.net iş ilanları üzerinden Evkur firmasının yayınlamış olduğu ilanları güncel olarak inceleyebilirsiniz. personel alımı konusunda her zaman çalışan personel sayısını genişleten Evkur, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak çalışmaya başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli illerinde şubesi bulunan Evkur iş görüşmesi konusunda başvuran adaylara yardımcı olmaktadır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer EVKUR İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply