KFC Motorlu Kurye İş İlanları! Eleman – Personel Alımları Başladı!

KFC Motorlu Kurye İş İlanları
KFC Motorlu Kurye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

KFC Motorlu Kurye iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları KFC insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve KFC 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

kfc motorlu kurye iş ilanları

KFC İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

KFC Motorlu Kurye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

1930’lu yıllarda Albay Harland D. Sanders tarafından kurulan KFC, ilk restoranını Amerika’da açmıştır. Günümüzde 105 farklı ülkede 15 binden fazla restoranı ile hizmet vermektedir. Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açmış olan KFC, ülkemizde 92 adet restorana sahiptir.

Sürekli olarak eleman alımı yapan KFC, yayınladığı açık iş pozisyonları aracılığı ile adaylara ulaşmaktadır. KFC iş ilanları, internet üzerinden yayınlanmaktadır. KFC; kasiyer, depo yöneticisi, motorlu kurye gibi iş pozisyonları yayınlamaktadır.

Adaylar tarafından en çok talep gören iş pozisyonu ise motorlu kurye pozisyonudur. Firma bünyesine gelen KFC iş başvurusu talepleri, insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirilmektedir. Olumlu bulunan adaylar işe başlama hakkı kazanmaktadır.

KFC Motorlu Kurye İş Başvurusu Hakkında

KFC motorlu kurye iş ilanları, firmanın sıklıkla yayınladığı ilanlar arasında yer almaktadır. Müşterilere en hızlı sürede kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firma, siparişlerin müşterilere güvenli bir şekilde ulaşması için motorlu kurye elemanları çalıştırmaktadır. Motorlu kurye çalışma saatleri oldukça esnektir. Bu sebeple part time ya da ful time çalışma imkanı da bulunmaktadır.

KFC personel maaşları, motorlu kurye iş pozisyonu için asgari ücrettir. Ancak çalışılan fazladan her dakika için mesai ücreti ödenmektedir. Çalışanlar yemek, yol, adisyon primi ve SGK gibi yan haklara sahiptir.

KFC Motorlu Kurye Adaylarında Aranan Özellikler Nelerdir?

KFC iş ilanları içerisinde, adaylarda aranan özellikler hakkında gerekli bilgiler içermektedir. Çalışan adaylarında A2 motor ehliyetine sahip olma zorunluluğu bulunmaktadır. Adayların; 16 yaşından büyük, T.C. vatandaşı, dinamik ve dikkatli olmaları gerekmektedir.

KFC Motorlu Kurye İşe Alımı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

KFC iş başvurusu şartları

KFC İş Başvurusu ve Aranılan Özellikler

KFC motorlu kurye iş ilanları için yaptığı başvuru olumlu bulunan adayların işe başlamak için; nüfus cüzdan fotokopisi, sabıka kaydı, ikametgah kaydı, sağlık belgesi ve 4 adet resim teslim etmesi gerekmektedir.

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer KFC İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply