Karaca Satış Danışmanı İş İlanları! Karaca Maaşları ve Başvuru Formu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları
Karaca Satış Danışmanı İş İlanları ve İş Başvurusu

Karaca Satış Danışmanı iş ilanları yayınlandı! 2020 İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Karaca insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Karaca 2020 İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları – Karaca iş Başvurusu

Karaca Satış Danışmanı İş İlanları

1973 yılında küçük bir atölyeyle kurulan Karaca bugünlerde Türkiye’de birçok şehirde ve yurt dışı  mağazalarıyla hizmet sunmaktadır. Ev tekstili, küçük ev aletleri, mutfak araçları, sofra ürünleri gibi çok sayıda seçeneği müşterileri için sunan firma, satış danışmanı iş ilanları ile bünyesine çok sayıda personel alımı yapmaktadır. İşe girmek isteyen çok sayıda tecrübeli satış sorumlusunu bünyesine katmayı arzulayan firmada kariyerli bir iş sizleri bekliyor.

Karaca Satış Danışmanı Hakkında

İş başvurusu için özellikle çok sayıda satış danışmanı ilanı veren Karaca’nın internet sitesinde de bu ilanlar yer almaktadır. Eğer sizler de koşulları sağlıyorsanız ve satış danışmanlığı dalında bir kariyer hedefliyorsanız bu konudaki bilgilere yazımızda yer vermekteyiz. Siz de satış danışmanlığı için personel alımı yapan firmada parlak bir kariyere adım atabilirsiniz.

Satış Danışmanlığı İçin İşe Alım Adımları Neler?

Karaca’nın sitesinde yer alan ve çeşitli kariyer sitelerinde bulunan satış danışmanlığı için iş ilanlarına siz de başvurabilirsiniz. Bunun için bir CV göndermeniz ya da başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinde satış danışmanı için eleman arayan Karaca’da işe alım aşamaları sitelerdeki ve firmanın sitesindeki pozisyonlara online başvuru yaparak gerçekleştirilmektedir. Genellikle satış danışmalığı kadrosu için en az lise mezunu şartı aranmaktadır.

Daha sonrasında gelen cevap ile sizleri mağaza müdürleriyle mülakata çağıran firma adayları bilgilerine, becerilerine ve tecrübelerine göre değerlendirmektedir. Mülakat öncesinde ön bir telefonla görüşme yapılır. İş alımı için ihtiyaç duyulan pozisyonun biriminin yöneticisiyle görüşme ardından olumlu sonuç alınırsa adaylar evrak teslimini yaparak işe başlarlar. İlk günde personellere uyum eğitimleri verilir.

Ayrıca Karaca’nın genel müdürlüklerinde muhasebede, üretimde ve finans bölümlerinde, online ticaret, insan kaynakları alanlarında da çok çeşitli iş imkanı bulmak mümkün. Bütün bunlara ek olarak farklı dönemlerde satış danışmanlığı için staj imkanı da sunulmaktadır.

Karaca’da Çalışma Şartları ve Maaş

Çalışma şartları bakımından standartlar genellikle Türkiye’deki birçok firmaya göre daha uygun olan Karaca’da kariyer yaparak CV’nize önemli bir imza atma fırsatı sizleri bekliyor. Genel müdürlüklerde çalışan personel genelde hafta içleri 08:30 – 19:00 arasında çalışmaktadır. Karaca’da mağaza personelleri ise vardiyayla günlük 8 saat haftalık 6 gün olacak şekilde çalışıyor.

Karaca İş Başvurusu Şartları

Karaca İş Başvurusu Şartları ve Aranılan Özellikler

Karaca personel maaşları 2020 yılında dolgun miktarda olup elemanlar  NET MAAŞ+PRİM alacak şekilde çalıştırılıyor. Ayrıca maaşa ek olarak servisle taşıma ve yemek imkanları da bulunmaktadır.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Yapmış olduğunuz iş başvurusuna olumlu geri dönüş alıp, personel alımı yapılacağı tarafınıza bildirildiyse eğer yolun en stresli kısmını aştınız demektir. Buna rağmen işe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için teslim etmeniz gereken işe giriş evrakları bulunmaktadır. Bu işe girerken istenilen belgeler firma yapısına göre değişkenlik gösterse de genel hatları ile E-devlet uygulamasından kolaylıkla temin edebileceğiniz türdedir.

İşe giriş işlemlerinizin yapılabilmesi için gerekli olan bu belgeler şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Nüfus Kayıt Örneği
  • Mezuniyet Belgesi
  • Sağlık Raporu
  • Kan Grubu Kartı
  • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
  • Vesikalık Fotoğraf
  • Aile Durum Bildirim Formu
  • Askerlik Durum Belgesi
  • İş Sözleşmesi ve Hizmet Sözleşmesi

İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız
Diğer KARACA İş İlanları İçin Tıklayınız.

Leave a Reply